Golf

Airport Golf Club je golfovým klubom s 9 jamkovým ihriskom a tréningovými plochami, ktoré členom aj návštevníkom ponúka výborné hracie podmienky – plnohodnotné 9-jamkové ihrisko, par 35 s dĺžkou 2500m, krytý a osvetlený driving range s dĺžkou 220 m, chipping area a putting green.  Na ihrisku Green Love golf course si zahrajú začiatočníci, ale aj skúsení hráči. Tréningové plochy sú určené pre všetkých návštevníkov – dospelých, ale aj deti a juniorov bez ohľadu na to, či majú s golfom skúsenosť, alebo nie.  Golfový klub disponuje potrebným vybavením na hru, a v prípade záujmu aj zaškolí tak, aby ste si pobyt na ihrisku patrične vychutnali.

Pre viac informácií kliknite: http://www.airportgolf.sk/  alebo kontaktujte priamo golfovú recepciu 0918 555 550

 

FOOTGOLF

FootGolf je relatívne mladý šport, ktorý na Slovensku nemá dlhú históriu, no jeho popularita postupne narastá. V areáli Airport golf clubu si túto hru môžete vyskúšať, a zabaviť sa spolu s priateľmi – je určený nielen športovcom amatérom, ale i profesionálom.

Čo je to vlastne footgolf?  Ide o kombináciou dvoch najpopulárnejších športov na svete: futbalu a golfu. Je to nový šport, pri ktorom nezáleží na tom, koľko máte rokov, alebo na tom, či ste už niekedy predtým vôbec kopli do lopty. Pravidlá sú pritom podobné ako pri golfovej hre. Cieľom hry je totiž umiestniť futbalovú loptu do jamky s priemerom 53 cm na čo najmenší počet kopnutí. Na to, aby ste si mohli zahrať footgolf, nemusíte dokonca absolvovať žiadny kurz, jednoducho prídete na ihrisko a rovno hráte.

Pre viac informácií kliknite na http://www.airportgolf.sk/sk/footgolf alebo kontaktujte golfovú recepciu: 0918 555 550

 

 

LUKOSTREĽBA

Streľbu na terče z luku si môžete prísť vyskúšať do areálu Airport golf clubu.  Tento šport sa teší čoraz väčšej obľube, a tak ako golf, je určený pre všetky vekové kategórie. Tento šport starý tisícky rokov je tak ako golf založený na presnosti a koncentrácii. Túto olympijskú disciplínu si môžete prísť vyskúšať počas celej sezóny do golfového areálu.

Pre viac informácií kliknite na http://www.airportgolf.sk/sk/footgolf alebo kontaktujte golfovú recepciu: 0918 555 550

💚💚💚Milí zákazníci ,
Otváracie hodiny Wellness & Relax centra
Pondelok až piatok                                                      14,00-21,00
Sobota-nedeľa ,sviatok, školské prázdniny            10,00-21,00
Od pondelku do piatku je potrebné sa do sauny objednať na t. č. 035/6493144 od 13,00 hod .
                                           Tešíme sa na návštevu