Ubytovanie

Penzión

Penzión sa nachádza pri Wellnesse, kde ponúkame možnosť ubytovania v novo zariadenom, modernom penzióne s príjemnou atmosférou plnou ticha a pohody. Objekt po celkovej rekonštrukcii poskytuje vhodné ubytovanie aj tým najnáročnejším klientom.

Penzión ponúka 30 lôžok rozdelených do piatich 2 lôžkových izieb a  štyroch 5 lôžkových apartmánov s možnosťou pridania detskej postieľky. Všetky izby a apartmány sú klimatizované. V apartmáne sú dve spálne – 2 lôžková a 3 lôžková. Izby majú vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC, sú kompletne vybavené televízorom, satelitným prijímačom a bezplatným WIFI pripojením, aby ste nestratili kontakt so svetom.

Pre vaše auto je zabezpečené bezplatné parkovisko.

V prípade záujmu rezervácie nás neváhajte kontaktovať.

Apartmán 5 lôžkový

Apartmán vhodný pre celú rodinu s luxusným vybavením.

100.00 Od / za noc
Rezervácia

Izba Standard

Izba vhodná pre pár na víkend s moderným vybavením.

30.00 Od / za noc
Rezervácia

Izba Economy

Izba s najlepším pomerom ceny a luxusu.

30.00 Od / za noc
Rezervácia

Cenník ubytovania

 • Izba Standard
  50
 • Dospelá osoba v izbe Standard - pri využití jedného lôžka
  30
 • Izba Economy
  40
 • Dospelá osoba v izbe Economy - pri využití jedného lôžka
  30
 • Apartmán päťlôžkový (2 izby)
  100
 • Cenník je platný od 01.01.2019

Podrobnosti

Ceny ubytovania sú platné na izbu / noc. Check in od 14:00 hod. a check out do 10:00 hod.

Raňajky / dospelá osoba / 5 €

Raňajky / dieťa 6 - 15r. / 3 €

V cene ubytovania je zahrnutý celodenný vstup do bazénového sveta.

Doplatok za vstup do saunového sveta je v cene 3€ / osoba / vstup.

Zapožičanie županu pre ubytovaných hostí 3€ / osoba / pobyt.

Dieťa do 6 rokov bez nároku na lôžko ZDARMA.

V cene ubytovania nie je zahrnutý miestny poplatok 0,33 €/osoba/deň.

Domáci miláčik 5 € / pobyt.

Dieťa od 3 do 6 rokov (5,99 r.): ubytovanie so vstupom do wellness bez nároku na lôžko ZDARMA, doplatok za polpenziu 12 €/dieťa/deň.

Dieťa od 6 rokov alebo dospelá osoba: ubytovanie v apartmáne so vstupom do wellness 25 €/noc, doplatok za polpenziu 18 €/osoba/deň.

Stornovanie objednávok V prípade zrušenia objednávky 1 až 3 dni (vrátane) pred jej uskutočnením je storno poplatok vo výške 100 % z ceny, ktorá je vypočítaná ako zálohová platba z ceny objednaných služieb. V prípade zrušenia objednávky 4-30 dní (vrátane) pred jej uskutočnením je storno poplatok vo výške 70 % z ceny, ktorá je vypočítaná ako zálohová platba z ceny objednaných služieb. V prípade zrušenia objednávky viac ako 30 dní pred jej uskutočnením sa storno poplatok neuplatňuje. Zálohová platba sa rozumie určenie ceny všetkých už objednaných služieb, ktoré sú uvedené vo vystavenom potvrdení rezervácie. Stornovanie sa vykonáva písomným oznámením, že ten ktorý pobyt alebo tá ktorá objednávka sa stornuje. Toto oznámenie o stornovaní bude podpísané oprávnenou osobou objednávateľa. Listina o stornovaní sa zašle skenovaná e-mailom na adresu: wellness.palarikovo@gmail.com , resp. na e-mailovú adresu osoby, s ktorou už objednávateľ o konkrétnej objednávanej rezervácii komunikoval. Pokiaľ nebude mať oznámenie o stornovaní uvedené náležitosti, alebo nebude oznámené popísaným spôsobom, sa stornovanie považuje za neplatné a neúčinné.

Referencie Vyjadrenia našich klientov